Yhteystiedot

DUO Interior palvelee sinua toimitilasi tai vaikkapa kotitoimistosi kalustamisessa. Mikäli sinulla on tarve päästä eroon vanhasta kalustekannasta, autamme vankalla kokemuksella myös sen vastuullisessa realisoimisessa. Ota rohkeasti yhteyttä, autamme mielellämme niin isoissa kuin pienemmissäkin projekteissa!

Soita, lähetä sähköpostia tai täytä yhteydenottolomake, niin olemme sinuun yhteydessä

 029 002 0660

Showroom & logistiikkakeskus, Vantaa

DUO Interior Oy
Muuntotie 3 B
01510 VANTAA

 myynti@duointerior.fi
 029 002 0660

Avoinna arkisin klo 9-17

Myynti, Pääkaupunkiseutu

Guy Pelander
 guy.pelander@duointerior.fi
 029 002 0664

Pekka Hämäläinen
 pekka.hamalainen@duointerior.fi
 029 002 0661

Myynti, Pohjois-Suomi

Aleksi Alatalo
 aleksi.alatalo@duointerior.fi
 029 002 0670

Myymälän osoite:
Haaransuonkuja 1, 90240 Oulu

Avoinna arkisin klo 9-17

Myynti, Päijät-Häme ja Kymenlaakso

Timo Harmaa
 timo.harmaa@duointerior.fi
 029 002 0667

Myynti, Varsinais-Suomi

Sakari Ansamaa
 sakari.ansamaa@duointerior.fi
 029 002 0666

Asiakkuudet, Julkishallinto

Jarmo Kivelä
 jarmo.kivela@duointerior.fi
 029 002 0668

Logistiikka

Antti Holma
 antti.holma@duointerior.fi
 029 002 0662

Kiertotalouspalvelut

Jukka Aarnio
 jukka.aarnio@duointerior.fi
 029 002 0663

Myynnin kehittäminen

Pekka Hämäläinen
 pekka.hamalainen@duointerior.fi
 029 002 0661

Taloushallinto

Maiju Pelander
 maiju.pelander@duointerior.fi
 029 002 0665

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003732980349
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Puhelumaksut (0,0835 €/puh, + 0,0691 €/min)

Ota yhteyttä